דפים

יום שני, 31 בינואר 2022

יש לי אהבה והיא תאמר בשקט... מבחר קונפיטורת האהבה - ליום האהבה
אוהבים אצלנו ריבות ומעדנים קונפיטורות פרי ומתוקים שמשתלבים בקינוחים או סתם על פרוסת לחם טרייה והרבה מתוק בלב. לקראת יום האהבה, ה"וולנטיינ'ס דיי", החל ב-14 בפברואר, מציע מפעל הבוטיק "הבאר מעדנים" מראש פינה, מארז מתוק ומפנק לאוהבים.
אהבה מתחברת באופן טבעי לפירות אדומים, המסמלים תשוקה ורומנטיקה.
ולכן, המארז החגיגי, המעוצב במיוחד ליום האהבה, כולל 3 צנצנות קונפיטורה איכותיות מפרי הארץ ובראשן – קונפיטורה של פירות יער, המצטיינת בצבע ארגמני מרהיב וטעם מדהים. הפירות מהן נרקחה הקונפיטורה בשיטות ביתיות קלאסיות, נקטפים במטעי הגליל, כדי להבטיח מקסימום טריות ומקסימום טעם.

עוד בסדרה: קונפיטורת המשמש הפופולארית, טרי-טרי ממטעי ראש פינה עם חתיכות פרי, וקונפיטורת חבושים יחידה במינה בטעם של בית סבתא: מתוק ומעורר געגוע.

כל הטוב הזה יכול להגיע ממש עד אליכם הביתה, משום ש"הבאר מעדנים" מבצעת משלוחים לכל רחבי הארץ. בנוסף, אפשר להשיג את המארז במעדניות מובחרות ברחבי הארץ, ובחנות המפעל של "הבאר מעדנים" בראש פינה.
לרכישה און ליין באתר "הבאר מעדנים"  לחצו כאן
מחיר המארז 49 ₪ הכולל 3 צנצנות 120 ג"ר, במארז אפשר לשלב קונפיטורות מסוגים שונים: תות שדה, גויאבות, תפוזים, מנגו, תאנים ופסיפלורה.
"הבאר מעדנים" הוא מפעל בוטיק בראש פינה, המתמחה בייצור ובפיתוח מעדני מזון מהגליל, כמו ממרחים, רטבים, קונפיטורות וליקרים בשילובים מקוריים ממיטב חומרי הגלם. כל המוצרים מיוצרים בשיטות מסורתיות-ביתיות, ללא חומרים משמרים, צבעי מאכל או חומרי טעם וריח מלאכותיים.ריקי ברוך
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה